Efektivní studijní metody

( přihlášených 0 / 25 )

Datum konání: 06. duben 2016 od 17:00
Místo konání: B07


Kurzem vás provede Natálie Berglowcová, zkušená lektorka a konzultantka.

Pojďme se společně podívat na to, jak všechny ty moderní poznatky o fungování našeho mozku a těla využít k pohodlnějšímu studiu a zjednodušení zkouškového. Ve 21. století sice víme lépe než kdy dřív, jak nám mozek funguje, ale když jde o učení, obvykle všechny tyto poznatky vesele ignorujeme. Trápíme se zbytečným cpaním kvant informací do hlavy. Neefektivně.

V krátkém ale intenzívním semináři si připomeneme věci, co už jste určitě někdy slyšeli, ale třeba vás je nenapadlo využít zrovna ke stuidu. Propojíme teorii s praktickými technikami a podíváme se mozku na zub.

"Zajímá mě celostní pohled na člověka v moderní společnosti a ve světě práce. Aplikuji nejnovější poznatky z oboru do každodenního života sebe i svých klientů. Pracuji s emocemi, myslí i tělem - zdraví pro mě znamená soulad na všech rovinách. Při práci propojuji znalosti z biosyntézy, z personální psychologie, lektorskou praxi a znalosti moderních technologií v komunikaci."

Délka trvání: 2 hodiny

Určeno především studentům prvního ročníku bakalářského studijního programu.Pro příhlášení na seminář musíte být přihlášen v aplikaci.

Pokud nemáte svůj účet, můžete si ho vytvořit zde

Registrace na seminář je možná od 04. březen 2016 od 08:00 do 05. duben 2016 do 15:00