Mezinárodní projekty a možnosti zahraničních stáží pro studenty a mladé vědce

Datum konání: 02. prosinec 2020 od 13:30
Místo konání: MS Teams, link bude rozeslán registrovaným účastníkům den před akcí

Seminář je určen pro doktorandy a post-doky VŠCHT Praha. Záměrem je seznámit účastníky se systémem poskytování podpory pro mezinárodní spolupráci. Účastníkům budou představeny relevantní možnostmi pro financování mobilit (PhD - stáže, post-doc stáže, krátkodobé pobyty pro výzkumníky) a výzkumných projektů (program Horizon 2020 a nadcházející Horizon Europe, EHP a Norské fondy atd.).

Druhá část semináře bude zaměřena na přípravu a realizaci projektů tohoto typu grantů s rozšířením o praktické informace k projektům IGA (Interní Grantová Agentura) a představení výzvy pro rok 2021.

Přednášející:
Karolína Friessová, Hana Štěpánková, Marika Kůrová, Veronika Popová, Oddělení pro vědu a výzkum VŠCHT Praha
Filip Faltejsek, Soňa Jančurová, Zahraniční oddělení VŠCHT Praha

LTI17009 Dejvické centrum podpory mezinárodních projektů a aplikace ANLUPA, program MŠMT INTER-EXCELLENCE

Registrace na seminář je možná od 24. listopad 2020 od 08:00 do 01. prosinec 2020 do 12:00